| ब्रांड नाम: | Sunchonglic |
| मॉडल संख्या: | FS-150A |
| एमओक्यू: | 100 पीसी |
| मूल्य: | US $7.96-18.31 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 100000 पीसी/महीने |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |