|
|
| ब्रांड नाम: | Sunchonglic |
| मॉडल संख्या: | FS-2000A |
| एमओक्यू: | 5पीसी |
| मूल्य: | US $7.96-18.31 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 100000 पीसी/महीने |
| Model | FS-2000A |
| Output Voltage | 220V |
| Rated Power | 800W |
| Peak Power | 2000VA |
| Frequency | 50HZ |
| USB | DC 5V/1A |
| No-load current | <0.5A |
| Voltage Range | 10.5-15V |
| Alarm Voltage | 10.5-15V |
| Low-voltage protection | 10.5V |
| Over voltage protection | 15V |
| Efficiency | 70%~80% |
| Packing/CTN | 12PCS |